perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëmbej në hungarisht

Fjalë: rrëmbej (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): megfog, elrabol, elfog, elkap, elkapni, megfogni
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez rrëmbej, rrëmbej në hungarisht, megfog në shqip
rrëmbej në hungarisht

Fjalë të ngjashme

hua ting muzikor shqip luft im darm