perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në hungarisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): kormány, kormányzás, sor, láncolat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez rresht, rresht në hungarisht, kormány në shqip
rresht në hungarisht