perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në hungarisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): lakni, időzni, tartózkodni, elmarad, hátramarad, megmaradni
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në hungarisht, lakni në shqip
rri në hungarisht

Fjalë të ngjashme

dash gezari bark avenue admiral apex