perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në hungarisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): körbe, ciklus, karika, kerék, kerékpár, körpálya, körös-körül, körül
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në hungarisht, körbe në shqip
rrotull në hungarisht

Fjalë të ngjashme

gt dalloj lloj majmuni aciditet je