perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në hungarisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): védeni, őrizni, vigyázni, eltart, fenntart, fenntartani
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në hungarisht, védeni në shqip
ruaj në hungarisht