perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në hungarisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): bárhogy, ahogy, gyanánt, mint
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në hungarisht, bárhogy në shqip
sa në hungarisht