perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në hungarisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (12): ügyelet, ájtatosság, istentisztelet, kötelesség, beadás, kiszolgálás, szolgálat, szívesség, készlet, egészségügy, napszám, személyzet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shërbim, shërbim në hungarisht, ügyelet në shqip
shërbim në hungarisht

Fjalë të ngjashme

poiesis medical vij koi govori