perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në hungarisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): centenárium, centenáriumi, évszázad, század, százéves, életkor, kor
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në hungarisht, centenárium në shqip
shekull në hungarisht