perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkallëzim në hungarisht

Fjalë: shkallëzim (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): összehasonlítás
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shkallëzim, shkallëzim në hungarisht, összehasonlítás në shqip
shkallëzim në hungarisht

Fjalë të ngjashme

humbje peshe dieta erë rrustemi