perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në hungarisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): barát, elvtárs, kartárs, szaktárs, társ, pajtás
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në hungarisht, barát në shqip
shok në hungarisht