perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në hungarisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): nyilvános, társadalom, egyesület, egylet, társaság, társulat
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shoqëri, shoqëri në hungarisht, nyilvános në shqip
shoqëri në hungarisht