perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në hungarisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): kard, szablya
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shpatë, shpatë në hungarisht, kard në shqip
shpatë në hungarisht