perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në hungarisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): állam, elhelyezés, fekvés, helyzet, állapot, állomány, körülmény
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në hungarisht, állam në shqip
shtet në hungarisht

Fjalë të ngjashme

gambim são leopoldo