perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në hungarisht

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): megfelelően, miután, modorában, szerint, után, utána
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në hungarisht, megfelelően në shqip
sipas në hungarisht

Fjalë të ngjashme

dyshek per bebe element 3d