perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në hungarisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): sport
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në hungarisht, sport në shqip
sportiv në hungarisht

Fjalë të ngjashme

dash cam le kuriz artikull argumentues