perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

supë në hungarisht

Fjalë: supë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): leves
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez supë, supë në hungarisht, leves në shqip
supë në hungarisht