perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në hungarisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): gipsz, gipszminta
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në hungarisht, gipsz në shqip
suva në hungarisht

Fjalë të ngjashme

laj d boss