perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

takoj në hungarisht

Fjalë: takoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): találkozás, összegyűlik, összetalálkozik, értekezlet, megbeszélés, parti, találkozó, találkozgat, találkozni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez takoj, takoj zaposlimo, takoj tour, takoj text, takoj si padla, takoj se dava dola, takoj në hungarisht, találkozás në shqip
takoj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

bri winkler djeg-dogja kam mall