perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

theks në hungarisht

Fjalë: theks (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): akcentus, hangsúly, hangsúlyjel, nyomás, sajtó, billentyű, gomb
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez theks, thanks to you lyrics, thanks obama, thanks in advance, thanks for the memories, thanks for sharing watch online, theks në hungarisht, akcentus në shqip
theks në hungarisht