perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në hungarisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): ország, terület, vidék, belföld, kontinens, szárazföld, talaj, terep, föld, földelés, padló
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në hungarisht, ország në shqip
tokë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

fustana per gra rri zgjuar