perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në hungarisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): kereskedő, üzletember, kereskedelmi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në hungarisht, kereskedő në shqip
tregtar në hungarisht