perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në hungarisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): csengeni, hangzani, csenget, csönget
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez tringëllin, tringëllin në hungarisht, csengeni në shqip
tringëllin në hungarisht

Fjalë të ngjashme

john constantine helm bar mall alida