perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në hungarisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (13): folyamat, folytatás, húzás, sorozat, béklyó, bilincs, kisvasút, kormány, kormányzás, sor, vers, lánc, nyaklánc
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në hungarisht, folyamat në shqip
varg në hungarisht