perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veçse në hungarisht

Fjalë: veçse (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): máshogy, máshogyan, másképp, másképpen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez veçse, veçse në hungarisht, máshogy në shqip
veçse në hungarisht