perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në hungarisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): eszköz, szerszám, készülék, műszer
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez vegël, vegël në hungarisht, eszköz në shqip
vegël në hungarisht