perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vend në hungarisht

Fjalë: vend (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): hely, tér, helység, telek, ülés, ülőhely
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez vend, vend vakant pune, vend turistik, vend pune shofer, vend pune ne fier, vend pune jurist, vend në hungarisht, hely në shqip
vend në hungarisht