perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në hungarisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): állít, jelentkezik, elhelyezkedik, helyezni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në hungarisht, állít në shqip
vendos në hungarisht