perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në hungarisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): csak, csupán, egyedül, csakis, egy, egyedüli, egyetlen, egyedülálló, elhagyatott, magányos, társtalan
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në hungarisht, csak në shqip
vetëm në hungarisht