perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në hungarisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): látogatni, megtekinteni, látogatás, megnéz, megtekintés
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez vizitë, vizitë në hungarisht, látogatni në shqip
vizitë në hungarisht