perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në hungarisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): fiú, kisfiú, legény, apró, kicsiny, kicsi, kis
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në hungarisht, fiú në shqip
vogël në hungarisht

Fjalë të ngjashme

projov caap eci delhi shaka smart