perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në hungarisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): ébreszteni, felébred, felkelteni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez zgjoj, zgjoj në hungarisht, ébreszteni në shqip
zgjoj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

baba li aciditet je kur shprehem