perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: imi

Fjalor: anglisht imi
Përkthime: mine, my
imi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: má, mé, moje, moji, můj, svůj
imi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mein, meine, meiner, meinige
imi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: min, mine, mit
imi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mi, mío, mis
imi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ma, mes, mien, mon
imi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: miei, mio
imi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: min, mine
imi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мой
imi në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: мой
imi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мае, мой
imi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: minu
imi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: minun
imi në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: moj
imi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: enyém, kedvesem
imi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: mano
imi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mes, meu, mi, minha, mis
imi në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: moj, moje
imi në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: мий, мій, м-мій
imi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mój
imi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

imi farma, imi delhi, imi awards, imi plc, imi eportfolio, imi kolkata, imi cornelius, imimobile, imi bhubaneswar, imi defense