perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: inspektor

Fjalor: anglisht inspektor
Përkthime: inspector, surveyor
inspektor në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dozorce, inspektor
inspektor në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: inspektor
inspektor në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: inspektør
inspektor në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: inspector
inspektor në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: inspecteur
inspektor në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ispettore
inspektor në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: inspektør, politifullmektig, tilsynsmann
inspektor në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: инспектор
inspektor në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: инспектор
inspektor në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: інспектар
inspektor në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tarkastaja
inspektor në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ελεγκτής, επιθεωρητής
inspektor në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: felügyelő
inspektor në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: inspector
inspektor në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: inšpektor
inspektor në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відвідувач, візитер, землемір, інспектор, інспекторе, контролер, ревізор
inspektor në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: inspektor
inspektor në polonisht »

Fjalë të ngjashme

inspektor pilot, inspektor gred ya 13, inspektor barnaby, inspektor polis, inspektor kesihatan, inspektor gadget, inspektor polis 2014, inspektor banks, inspektor blaza, inspektor clouseau