perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: intervistë

Fjalor: anglisht intervistë
Përkthime: intelligence, interview, research
intervistë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pátrání, průzkum, schůzka, vyšetřování, výslech
intervistë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erkundung, interview, nachrichtendienst
intervistë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: interview
intervistë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: entrevista
intervistë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: enquête, entrevue, interview
intervistë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: abboccamento, colloquio, inchiesta, indagine, intervista, richiesta
intervistë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: etterretning, intervju, konferanse
intervistë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: агентура, интервью, разведка
intervistë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: intervju
intervistë në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: intervjuu
intervistë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: haastattelu, keskustelu, tiedustelu
intervistë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: συνέντευξη
intervistë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: razgovor
intervistë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hírszerzés, interjú, nyilatkozat
intervistë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: interviu, pokalbis
intervistë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: entrevista
intervistë në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wywiad
intervistë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

intervistë pune, intervistë me ismail kadare