perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: iriq

Fjalor: anglisht iriq
Përkthime: hedgehog, porcupine, stubble
iriq në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: igel, stachelschwein
iriq në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hulepindsvin
iriq në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: erizo
iriq në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: hérisson, porc-épic
iriq në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: porcospino, riccio
iriq në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: igelkott, pinnsvin
iriq në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дикобраз, еж, ёж, ощетинивай
iriq në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: igelkott, pinnsvin
iriq në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: siil
iriq në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: siili
iriq në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σκαντζόχοιρος
iriq në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: sündisznó
iriq në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jeż
iriq në polonisht »

Fjalë të ngjashme

iraq war, iriq brisbane, iriq deti, iraq news, iraq goals, iraq lobster, iraq dinar, iraq iran war, iraq map, iraq flag