perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në italisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (17): tè, tisana, crepa, crepaccio, crepare, crepatura, fenditura, fessura, frattura, rottura, scoppiare, scoppio, spaccatura, squarcio, strappo, spaccare, tritare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në italisht, tè në shqip
çaj në italisht