perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çdo në italisht

Fjalë: çdo (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): cadauno, ciascuno, ogni, ognuno, qualsiasi, qualunque, tutto
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian çdo, çdo herë, çdo gjë, çdo dite, çdo në italisht, cadauno në shqip
çdo në italisht