perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në italisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): apprezzare, calcolare, gradire, pregio, reputare, stimare, valutare, valorizzare, accertare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian çmoj, çmoj në italisht, apprezzare në shqip
çmoj në italisht