perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në italisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): acerbo, acido, acre, aspro, brusco, duro, rude, ruvido, agro
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në italisht, acerbo në shqip
acid në italisht