perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në italisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): amministrazione, gestione, consiglio, direzione, giunta, guida, ufficio, economato
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian administratë, administratë në italisht, amministrazione në shqip
administratë në italisht