perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në italisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (17): amministrare, condurre, gestire, dirigere, dominare, governare, guidare, indirizzare, maneggiare, puntare, reggere, rivolgere, sterzare, comandare, decretare, ordinare, regolare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian administroj, administroj në italisht, amministrare në shqip
administroj në italisht

Fjalë të ngjashme

bari calcio bin checker