perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në italisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): epoca, momento, ora, periodo, tempo, ciclo, fase
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në italisht, epoca në shqip
afat në italisht

Fjalë të ngjashme

liri begeja rri play cakalli kafshë