perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në italisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): approccio, arrivare, avvicinamento, giungere, sopraggiungere, sopravvenire
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në italisht, approccio në shqip
afrohem në italisht