perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aftë në italisht

Fjalë: aftë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): capace, idoneo, abile, adatto, accorto, atto, bravo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian aftë, aftë në italisht, capace në shqip
aftë në italisht