perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në italisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): accidente, avaria, guasto, incidente, infortunio, panna, avvenimento, caso, evento, vicenda
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në italisht, accidente në shqip
aksident në italisht