perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në italisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): attività, atto, azione, effetto, servizio
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në italisht, attività në shqip
aktivitet në italisht