perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në italisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): antico, vecchissimo, antichità, anziano, remoto, vecchio, storico
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në italisht, antico në shqip
antik në italisht