perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arkitekturë në italisht

Fjalë: arkitekturë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): architettura, costrutto, costruzione, edificio, edilizia
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian arkitekturë, arkitekturë në italisht, architettura në shqip
arkitekturë në italisht