perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arnoj në italisht

Fjalë: arnoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): volare, accomodare, aggiustare, correggere, emendare, rammendare, rattoppare, rimediare, riparare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian arnoj, arnoj në italisht, volare në shqip
arnoj në italisht