perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arrë në italisht

Fjalë: arrë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): nocciola, noce
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian arrë, arrë në italisht, nocciola në shqip
arrë në italisht

Fjalë të ngjashme

projekt detyrë puth jattan de